Aktualności

Bieżące informacje i zdjęcia są dostępne na FaceBook oraz Instagram

Ogłaszamy rozpoczęcie rekrutacji na zbliżający się rok szkolny 2024/2025.

Przedszkole SMERFIKI to wyjątkowe miejsce, gdzie dzieci mogą się kształcić, rozwijać i bawić podczas pasjonujących zajęć:

» Język angielski – prowadzony przez doświadczoną nauczycielkę, która elementy metody MUSICAL ENGLISH wykorzystuje fakt, że dzieci do 7 lat mają na tyle elastyczne narządy mowy, że szybko potrafią nauczyć się najtrudniejszych dźwięków wymowy angielskiej poprzez muzykę i taniec. * Język hiszpański- prowadzony będzie przez niezwykle uzdolnionego muzycznie Pana, który szybko i skutecznie ze swoją gitarą dociera do dzieci.

» ZUMBA- TO NIE tylko ćwiczenia i taniec. Podczas zajęć dzieci uczą się i rozwijają koordynację, równowagę, kształtują i rozwijają swoją kreatywność, dyscyplinę oraz pamięć.

 

»TAEKWONDO- dzieci poprawiają swoją koordynację ruchową oraz kondycję. Takie zajęcia to też świetna okazja na naukę podstaw pracy zespołowej i budowanie pewności siebie.

 

»WARSZTATY KULINARNE- gotowanie to wielka przyjemność. Angażuje intelekt (ćwiczy i relaksuje mózg), zapewnia ruch przede wszystkim dłoni i palców, stymuluje zmysły. Dzieci przygotowują smaczne potrawy, a następnie je spożywają.

 

»ROBOTYKA- rozwija spostrzegawczość wzrokową, logiczne myślenie, umiejętności dedukcji, wnioskowania, segregowania i klasyfikowania.

 

»MAGICZNY BOX- wspiera wszechstronny rozwój dziecka. Ćwiczenia i treści zastosowane w urządzeniu edukacyjnym zostały opracowane zgodnie z założeniami podstawy programowej.

 

»MAGICZNY DYWAN- poprzez gry i zabawy ruchowe – rozwija u dzieci motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość i szybkość. Ćwiczy pamięć.

 

 W trakcie roku szkolnego organizujemy jeszcze liczne wycieczki, spotkania ze znanymi przedstawicielami różnych zawodów, teatrzyki , koncerty muzyczne i festyny rodzinne. W roku szkolnym 2024/2025 będziemy mieli 4 oddziały przedszkolne. W tym Oddział „0”, w którym będzie realizowane roczne przygotowanie przedszkolne.

Internetowy formularz zgłoszeniowy aktywny jest na naszej stronie Oferta.

KARTĘ ZGŁOSZENIOWĄ można również odebrać w naszym przedszkolu.

ZAPRASZAMY!

 

 

 

PRYWATNE PRZEDSZKOLE SMERFIKI

ul. Jana Pawła II 20a

59-700 Bolesławiec

Tel.: 605 343 134

E-mail: m.pietraho@wp.pl

Logo