• test

Oferta

Praca w przedszkolu niepublicznym, z najmłodszymi, jest pełna wyzwań oraz wymaga fachowej wiedzy, cierpliwości i wyczucia pedagogicznego. Nasi pracownicy to doskonała kadra wykwalifikowanych pedagogów.

Do pracy podchodzimy z profesjonalnym zaangażowaniem, ale też z pasją. Zajęcia dla przedszkolaków prowadzimy z humorem, w urozmaicony sposób, dbając o rozwój podopiecznych.

Dla nas dzieci są najważniejsze, dlatego maluchom pozostającym pod naszą opieką zapewniamy trzy smaczne posiłki dziennie . Jedzenie przygotowywane jest zgodnie z zaleceniami dietetyka. Nasze przedszkole znajduje się w dogodnej, cichej okolicy Bolesławca z dala od ulic.

Dysponujemy własnym placem zabaw przystosowanym do potrzeb maluchów. Ofertę kierujemy do wszystkich rodziców nie chcących tracić czasu na niekończące się kolejki do państwowych placówek przedszkolnych, pragnących jednocześnie zapewnić swoim dzieciom profesjonalną opiekę pedagogiczną.

Zapewniamy:

– pełne, 3 posiłkowe wyżywienie;
– zajęcia dydaktyczne i ogólnorozwojowe:

• bajkoterapia;
  • zajęcia umuzykalniające – rytmika;
  • zajęcia taneczne dla dzieci ;
  • lepienie z gliny, masy solnej, masy papierowej;
  • język angielski;
  • baseny (grupa sześciolatków);
  • logopeda;
  • sensoplastyka;
  • koncerty muzyczne.

Program naszych zajęć dla dzieci jest zgodny z wytycznymi MEN. Wszystkie realizowane zajęcia przedszkolne są dostosowane do potrzeb dzieci.

Czesne za miesięczny pobyt  dziecka w przedszkolu  wynosi 200 zł . Do czesnego należy doliczyć stawkę żywieniową – siedem złotych za każdy dzień pobytu dziecka w przedszkolu. Nie pobieramy wpisowego.

Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach: 6:30 – 16:00.

Zapraszamy wszystkie dzieci do naszego przedszkola Smerfiki! Nasi pedagodzy zadbają o prawidłowy rozwój intelektualny oraz dobry humor maluchów.

Children Kids Cheerful Diversity Happiness Group Concept

Group Of Elementary Age Children In Art Class With Teacher